Gliwice
i okolica799 350 314

More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

Wieloletnie doświadczenie

Lata praktyki w autoholowaniu

Najlepszym dowodem wysokiej jakości usług pomocy drogowej i oferowanego serwisu samochodowego jest wieloletnie doświadczenie pracowników naszej pomocy drogowej, którzy są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym sytuacjom drogowym, ponieważ z większością z nich mieli już kiedyś do czynienia!

Różnorodność usług pomocy drogowej

Poza doświadczeniem dla każdego serwisu ważny jest zakres oferowanych usług i możliwości pomocy, jaką jesteśmy w stanie zaoferować. Nasza firma to nie jedynie laweta, autoholowanie w Gliwicach i pomoc drogowa, ale także:

UtrzymanieDobra kondycja

Dobry stan samochodu to gwarancja jego długowieczności. Zapewniamy pełną opiekę i konserwację wszelkich pojazdów,aby korzystanie z lawety i pomocy drogowej nie było konieczne!

SerwisUsługi naprawcze

Jeżeli tylko coś dolega Twojemu samochodowi z pewnością będziemy w stanie temu zaradzić! Pomoc drogowa Gliwice to specjaliści w dziedzinie motoryzacji.

OgumienieKonserwacja

Gdy czas kupić lub zmienić opony jesteśmy do usług. Szeroki asortyment czeka na każdego.

Nasza misja

Pomoc drogowa w każdej sytuacji

Kierunkiem rozwoju Autoholowania Gliwice jest rozszerzanie palety oferowanych usług tak, by być w stanie odpowiedzieć każdej, nawet najbardziej ekskluzywnej potrzebie naszych klientów z zakresu pomocy drogowej i autolawety.