Bytom
i okolica 799 350 314

More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

Doświadczenie zdobywane przez lata

Wiele lat doświadczenia w autoholowaniu i pomocy drogowej

Znakiem rozpoznawczym jakości usług naszej pomocy drogowej z Bytomia jest wieloletnie doświadczenie pracowników, wyspecjalizowanych w autoholowaniu i serwisie.

Urozmaicone usługi z zakresu pomocy drogowej

Doświadczenie to nie jedyna potrzebna do sukcesu cecha. Ważne jest również, jak szeroki wachlarz usług pomocy drogowej możemy zaoferować. Nasza firma Pomoc Drogowa Bytom zaoferować może między innymi autoholowanie, pomoc drogową, tanią lawetę, ale także dla wszystkich z Bytomia i okolic:

DługowiecznośćDobry stan

Konserwacja i dbałość o samochód to gwarancja jego długiego użytkowania. Jesteśmy w stanie zapewnić szeroki serwis umożliwiający zadbanie o samochód tak, by nigdy nie musieć korzystać z usług pomocy drogowej lub holowania!

NaprawyPełen serwis

Pomoc Drogowa Bytom zatrudnia także specjalistów, którzy są w stanie naprawić wszelkie usterki, jakie dolegać mogą Twojemu samochodowi

OponyZadbanie

Jeżeli uważasz, że czas zakupić nowe ogumienie, czekamy na Ciebie tak my, jak i cały, róznorodny asortyment

Nasza misja

Pomoc drogowa w każdej sytuacji

Celem rozwoju Autoholowania Bytom jest rozszerzanie zakresu wykonywanych usług, by być w stanie sprostać każdemu, nawet wyjątkowo wymagającemu oczekiwaniu z zakresu pomocy drogowej i autolawety naszych klientów