Knurów
i okolica 799 350 314

More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

Doświadczenie zdobywane przez lata

Wieloletnia wprawa w pomocy drogowej i autoholowaniu

Nasza pomoc drogowa cechuje się wieloletnim doświadczeniem pracowników, którzy są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi zdarzeniami drogowymi, gdyż najpewniej mieli już kontakt z podobną sytuacją.

Bogactwo usług pomocy drogowej

Doświadczenie to nie wszystko. Ważny jest również zakres pomocy, jaką jesteśmy w stanie zaoferować. Wśród usług naszej Pomocy Drogowej Knurów odnaleźć można nie jedynie lawetę, autopomoc czy tanie holowanie, ale również:

DbałośćUtrzymanie

Dzięki dbałości naszych pracowników i opiece nad pojazdem nie trzeba martwić się o usterki. Dzięki naszej pomocy samochód będzie w stanie, który nigdy nie będzie wymagał wzywania lawety czy pomocy drogowej w trudnych warunkach!

NaprawyUsługi serwisowe

Pomoc Drogowa Knurów zatrudnia również fachowców z dziedziny motoryzacji, którzy będą w stanie naprawić Twój samochód, jeżeli tylko coś mu będzie dolegało!

OponyOchrona

Dobre ogumienie to gwarancja większego bezpieczeństwa na drodze. Oferujemy szeroki asortyment kół i opon.

Cel naszych działań

Autoholowanie i Pomoc Drogowa w każdych warunkach

Rozwijamy Autoholowanie Knurów tak, aby zasięg oferowanych usług był w stanie sprostać wszelkim, nawet najtrudniejszym wymaganiom naszych klientów z zakresu taniego holowania, lawety i pomocy drogowej.