Przyszowice
i okolica 799 350 314

More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

Długoletnia praktyka

Długotrwałe doskonalenie umiejętności

Nasza firma, oferująca usługi pomocy drogowej, zatrudnia pracowników, którzy od wielu lat szlifują swoje umiejętności, dzięki czemu potrafią podołać każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji drogowej, gdyż większość z nich kiedyś już spotkali i sobie z nią poradzili!

Wielokierunkowość usług

Nasza firma to nie jedynie laweta, autopomoc w Przyszowicach czy pomoc drogowa, ale również wiele innych usług, które stanowią o profesjonalizmie i jakości. Są to między innymi:

KonserwacjaDbałość o dobry stan

By samochód służył przez lata musimy czasem o niego zadbać. Zapewniamy pełną paletę wszelakich udogodnień pozwalających utrzymać swój samochód w najlepszej możliwej kondycji,aby nigdy wzywanie pomocy drogowej lub korzystanie z lawety nie było koniecznością

NaprawyReperacja samochodów

Dzięki posiadaniu wśród personelu specjalistwó mechaników jesteśmy w stanie naprawić i przywrócić do działania włąściwie każdy samochód, który z jakiegoś powodu odmówił dalszej jazdy.

KołaOpony i nie tylko

Jeżeli uważasz, że czas zadbać o kontakt samochodu z nawierzchnią oferujemy szeroki wybór opon, kół i innego wyposażenia

Cel działania

Pomoc Drogowa niezależnie od sytuacji

Ciągłe rozszerzanie zakresu działalności Pomocy Drogowej Przyszowice pozwala nam sprostać wszystkim, nawet nietypowym, ekskluzywnym lub trudnym zleceniom tak, aby klient pozostał zadowolony i nie zapłacić zbyt wiele.